Access Bars

Engelleri temizleyip yeniden başlayabilmek için, hayattaki tüm seçimlerinizi etkileyen sizinle birlikte görünen tüm kötü anları nasıl silmek istersiniz? Birçoğumuz hayata yeni bir başlangıç ​​yapmayı, bizi geride tutan anları bırakmayı ve masum çocuklar olarak karşılaştığımız tüm olanaklara açılmayı hayal ediyoruz.

Yaşlandıkça, hayatın yolumuza attığı tüm iyi ve kötü yanları görüyoruz. Tüm bu anlar içimizde vücudumuzun yapıştığı bir enerji biçimi olarak saklanır, ama onu serbest bırakmanın bir yolu vardır. Access Consciousness bize ihtiyacımız olan şeyi serbest bırakmayı sağlar ve kendimizi tüm sıkışmış enerjiden kurtarmamıza izin verir, bu da yaşamımızda yeni ve harika bir şey yaratmak için zemin hazırlar. Hayatı yeni bir perspektiften görmek için ihtiyacımız olan araçları sağlamaya yardımcı olur ve bizi olmak istediğimiz yere götürür. Yaşamın sunduğu sonsuz olanakları görmemizi sağlayan yeni bir gerçeklik açılır.

Kafanızda uzanan 32 nokta ve enerji çubukları prensibine dayanan bir Erişim Bilinci aracıdır. Bu noktaların her biri, yaşamınız boyunca sahip olduğunuz tüm düşünce, fikir, tutum, karar ve inançların enerjisini depolar. Bir Bars seansı, bilinçli olan tüm engelleri kaldırmanıza ve eğitimli bir profesyonelin dokunuşuyla hayatınıza yeni olanaklar sunmanıza yardımcı olur. Access bars uygulaması Tamamen zararsızdır.

Access Consciousness Bars Session bize birçok açıdan fayda sağlıyor:

-Eski veya yeni yaralanmalar, ameliyatlar veya hastalıklar ile daha hızlı iyileşme süreleri.

-Hem fiziksel hem de duygusal olarak sağlığınızdaki gelişmeler.

-Genel depresyon sadece bir seanstan sonra birçok kişi için kaybolur.

-Kısıtlamaları silmek ve hayatınızda çalışmayan her şeyi sizin tarafınızdan çaba harcamadan değiştirmek.

-Sizi canlandırırken ve enerji verirken derin rahatlama sağlar.

-Hayatınızın her alanında daha fazla rahatlama sağlayan yeni bilgiler alma bilincinizi açar.

-Yaşamlarımızda zorluklar yaratan insanların durumlarını ve niteliklerini bırakmamızı sağlar.

-Daha fazla çalışmak zorunda kalmadan daha iyi çalışma performansı ve kalitesi sağlayan zihinsel netliği artırır.

Işıklar evinizde söndüğünde ve devre kesiciyi veya açma anahtarını çevirdiğinizde, böylece ışıklar yanar:  seansın yapılması ışıklarınızın yanmasına izin verir. Evrenin enerjisi sizin için kullanılabilir hale gelir ve bu genellikle yaşamda daha fazla barış, kolaylık, sevinç ve zafer ile sonuçlanır.

Biofeedback konusunda uzman olan birkaç doktor, bir saatlik bir seans sırasında beta dalgalarından çok daha rahat teta dalgalarına giden beyin dalgalarında değişiklikler olduğunu bildirmiştir. Neyse ki bizim için Access Bars yıllarca beynin elektriksel işlevini değiştirdiğini gösteriyor.

Access Bars dünya üzerinde binlerce kişiye hayatlarının birçok yönünü değiştirme konusunda yardımcı oldu. İnsanlar daha iyi sağlık, uyku kolaylığı, kilo kaybı, daha iyi seks ve ilişkiler, kaygıdan kurtulma, daha az stres ve çok daha fazlasını bildiriyorlar.

Birisinin bir düğmeye basabileceğini ve kafanızda yeterince iyi olmadığınızı veya hayal ettiğiniz şeyi başaramayacağınızı söyleyen sesin sustuğunu düşünün. Hayatınızda yarattığınız sınırlamalar, düşünceleriniz, fikirleriniz, tutumlarınız, kararlarınız ve bu konudaki inançlarınızla bağlantılıdır. Çubuk noktalarına hafifçe dokunun ve sizi her zaman bildiğiniz hayata sahip olabileceğinize inanmanızı engelleyen kilitli olanı temizlemeye başlarsınız.

Seans sonrası kişilerin sık bildirdiği tam bir rahatlama hissi olmasıdır. Birçok insan çok gürültülü bir ortamda bile uykuya dalar. Bazı insanların kendilerine imgeleri var, bazıları da vücutlarında vızıltı, karıncalanma, sıcaklık, seğirme veya titreme gibi hisler hisseder.

Bugün Access Bars, dünya çapında 170’ten fazla ülkede aileler, okullar, işletmeler, sporcular, hapishane gardiyanları, psikologlar, sanatçılar ve daha birçokları tarafından güçlü ve pragmatik bir araç olarak uygulanmaktadır.

Seanstan sonra ki etkileri en geç 3 hafta sonra farkedilir. En sık ise seans yapıldığı ilk gündür.