musallat

Musallat Neden Olur?

Aşırı sinir, ruhani varlıklara eziyet etmek gibi birçok sebebi olabilir. Kişi musallat etkisi altında olduğunu ilk başta anlamayabilir. Mutlaka bu noktada ruhani varlıklar ile bilgisi olan, enerjisi yüksek birisinden destek almalıdır.

 

Belirtileri Nelerdir?

Ruhani belirtilerden bazıları şunlardır;
İç sıkıntı
Boğuluyormuş hissi yaşamak
İç ses olarak adlandırılan vesveseden sürekli kötü şeyler duymak
Huzursuzluk yaşamak
Memnuniyetsizlik yaşamak
Uykuda görülen bazı belirtiler şunlardır:
Uykuya dalmakta zorluk yaşamak
Uykuya karşı doyumsuzluk yaşamak
Rahatsız edici rüyalar görmek
Uykuda dişleri sıkmak ve gıcırdatmak
Pis yıkık viranelerde dolaşmak
Fiziksel belirtilerden bazıları ise şunlardır:
Aniden başlayan ve engellenemeyen kasılma ve titremeler
Baş bölgesinde basınç hissetme
Omuzlarda basınç hissetme
Soğuk havada terlemek
Sıcak havada üşümek
Elbette bunlar sadece birkaçı belirtilerden. Üzerinizde musallat olduğunu düşünüyorsanız mutlaka bir uzmana başvurmalısınız. Sorularınızı yanıtlamak için bizi her zaman arayabilirsiniz.

 

Tedavisi

Musallat tedavisi esnasında kişilerin çok acı çektiği düşüncesi kesinlikle çok yanlış aktarılmaktadır. İzlenilen birçok video ya da yazı genelde sadece kişileri korkutmak için paylaşılmaktadır. Hissedilen duygular sadece el ve ayak parmak uçlarından geçişi hissedilen sıcaklık hissi, kulağa ulaşan kısa süren birkaç sesin duyulması, burun içerisinden yoğun şekilde gelen sıcak hava gibi belirtiler vardır. Sonrasında az miktar ağrı yaşanması da mümkündür. Ama bu tedavi süreci belirtileri her zaman aynı şekilde mi oluyor? Elbette ki kişiden kişiye değişiklik gösteriyor musallat tedavisinin belirtileri. Yıllardır musallat konusu üzerinde çalışmış ve onlarca büyük başarıya imza atmış olan Umut Pak, kişinin hem fiziken, hem ruhen en rahat olacağı şekilde sizlerle iletişimi her zaman kuvvetli tutacak şekilde musallat tedavilerini gerçekleştirmektedir.

 

Üzerimde Musallat Var Mı?

Ruhani varlıkların musallat olduğunu anlamanın kolay olmadığı bilinmektedir. Çok zıt davranışlar sergileyen kişi bu durumu tek başına anlamakta zorlanacaktır. Kimi zaman çok uyuma isteği varken kimi zaman uyuyamama durumu ortaya çıkar. Bazen aşırı pozitif, sürekli gülerken; bir anda oluşan ağlama ya da saldırma isteği çok basit musallat belirtilerinden bazılarıdır. Kişinin hane içerisinde daha önceden yaşamadığı ya da minimum seviyede etkileyen olaylar artık daha fazla etkilemeye başlar. Peki musallatın ortadan kalkması için nasıl bir tedavi yöntemi vardır sorusuna da hemen cevap verelim. Ruhani varlıklar tarafından rahatsız edildiğinizi ve size musallat olunduğunu düşünüyorsanız mutlaka ve mutlaka ilk önce bir uzmana başvurmalı ve durumunuzu anlatmalısınız. Sürecin ne kadardır var olduğunu, neler hissettirdiği gibi tüm detayları aktarmalısınız. Musallat tedavisi asla tek başınıza yapabileceğiniz basit bir işlem değildir.

Cin Musallat Çözümleme

Umut Pak, musallat tedavisi konusunda yüzlerce vakayı çözümleyen ve tedaviyi başarı ile sonlandıran bir uzmandır. Çocukluk dönemlerinden beri ailesinden gelen bu yeteneğini yaşadığı doğa üstü durumlar ile iyice öğrenen ve yaşayan, hastaların duygularına hakim olan, çözüm odaklı, enerjisi yüksek, hastayı yıpratmadan tedavi etmeyi amaçlayan tedavi yöntemine sahiptir. Musallat tedavisinin tüm süreçleri, seans ücretleri, uygulanacak yöntemler ile ilgili bilgi almak için bizi arayabilir, detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.