Esma Danışmanlığı

Esma danışmanlığı Mantralar ve Esmaül Hüsna olarak ikiye ayrılmaktadır.

Mantra nedir?

Mantra kelimesi Sanskritçe bir kelimedir. Bu sözcük iki bölümden oluşur: zihni ifade eden “man” ve korunma anlamına gelen “tra”. Yani “mantra” kelimesi zihnin koruması anlamına gelir.

Budizm ve şamaizmden günümüze gelen mantralar binlerce yıldır kullanılarak psikolojik, metafiziksel hatta tıbbi rahatsızlıklara da çözüm olduğu tarihte görülmüştür.

Ses ve titreşimden oluşan mantralar kişinin yüksek bir bilince ulaşmasına ve o bilinç üzerinden sorunları yada hedeflerine çözümler bulmasına vesile olur.

Mantra konusuyla alakalı daha fazla bilgiyi internetteki bazı kaynaklı sitelerden de okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

Esmaül Hüsna nedir?

Yüce yaratıcı Allah (cc)’nün 99 isimlerine verilen genel addır.

Yaratıcının şüphesiz yarattığı ve birbirine atomdan tutup galaksilere kadar bağladığı bu düzende insanoğluna vermiş olduğu özel hediyelerden birisidir.

Esma Danışmanlığı kişinin öz hayatında yaşamış olduğu hastalıklar, kaygılar, duygu değişimleri, olumsuzluklar ve bir çok manevi boyutta kaybolma gibi vakalarda, kişiye verilen en büyük desteklerden birisidir.

Kişinin hayatına, yaşayış biçimine göre önce ona kaynak olan sorunu tespit edip daha sonrasında esmalar ile tedavi edilmesi sonucu bir çok insan eski benliğine, pozitif haline dönmüştür.

Esma danışmanlığı kişinin durum tespitinden sonra kendisine en uygun gelen esma ve mantranın seçilip manevi bir reçete şeklinde verilmesidir. Bu reçete de kişinin esmalar ile meditasyonu sağlanacak ve bireysel yönlendirmeler ile yakından takip edilerek olumlu gelişmeler oluşana kadar devam edilecektir.
Aynı zaman da hayatında bir problemi olmayanlar, hayatlarını daha düzgün bir çizgiye sokmak isteyenler bile bu danışmanlıktan faydalanabilir.
Bu hizmetten faydalanmak için kişinin burcu, gezegeni, doğum bilgileri ve ismi yeterlidir. Esma danışmanlığı

NOT: Mantra veya Esmaül Hüsnalar kişinin ebced ve astrolojik bilgilerine dayanılarak belli adette verilir.
Kesinlikle hesaplatılmadan bu çalışmalar yapılmamalıdır. Yanlış hesaplama yada ezbere hesaplatılmadan okutulma büyük sorunlara sebebiyet verir.