Medyum Umut Pak Dolandırıcımı

Spiritüel Danışman

Metafizik Uzmanı Medyum Umut Pak

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Medyum Umut Pak Dolandırıcımı

Medyum Umut Pak dolandırıcı mı ? acaba Medyum Umut Pak sahtekar mı? kendisiyle çalışanlar ne diyor?  Medyum Umut Pak’a dolandırıldığını söyleyenler gerçek mi? ispatları var mı?

Medyum Umut Pak dolandırıcı mı?

Örneğin medyumlarla ilgili bir blog sitesinde Medyum Umut Pak Hoca ile ilgili yapılan bazı değerlendirilmeler bulunmaktadır. Kendisi bugüne dek birçok kişiye hizmet vermiş medyumlar arasında olduğu için bu blog sitelerini aslında oluşturan kişiler sahte ve gerçekten bu işi yapmayan medyum diye ortalıkta gezinen şahıslardır. Kendi açtıkları blog sitelerinde gerçek medyumlar hakkında sahtekâr adı altında içerikler paylaşarak onları karalama kampanyası başlatarak yine kendi açtıkları kullanıcılar üzerinden kullandıkları bir diğer iletişim adreslerine yönlendirmektedirler. Umut Pak ve benzeri gerçek ve müşteri portföyü yüksek hocaların potansiyelini kullanarak web sitelerine yüksek ölçülerde tıklama çekerek insanları yine kendi sahtekarlık ağlarına düşürmektedirler. Peki o zaman sizlerin de haklı olarak sormak isteyeceği birkaç soru olacaktır.

Gerçek Medyumu Nasıl Anlarım? Gerçek medyum nereden bulurum? Gerçek medyum nasıl anlaşılır?

Bu tür soruların cevaplarını bulmak aslında gerçekten çok kolaydır. Örneğin çalışmak istediğiniz medyumların telefon numaraları ne kadar eski? ne kadar uzun zamandır bu numaraları kullanıyorlar? bunları araştırmanızda sizin için fayda vardır. Aslında dolandırıcılık yapan medyumlar çok kısa bir süre içerisinde dolandırdıkları insanların kendilerini şikâyet edecekleri korkusu sebebiyle telefon numaraları da olmak üzere tüm iletişim bilgilerini değiştirmektedirler. Medyum Umut Pak’ın dolandırıcı olduğunu söyleyen şahıslara itibar etmemeniz amacı ile sizlere doğru kaynak aktarımında bulunmak için düzenlediğimiz bu yazı da siz değerli okurlarımıza da şu kısa bilgiyi de aktarmak isteriz ki kendisine ulaşmak için verilen telefon numaraları uzun süredir (12 yıl) kendisi adına olan ve uzun süredir hiçbir şekilde kapatılmamış ve değiştirilmemiş bir telefon numarası olmaktadır.

Peki yalnızca telefon numarasının eskiliği yeterli midir?

Hayır!

Yukarıda ki yazıda söylediğimizin haricinde gerçek ve sizleri dolandırmayan bir medyumu anlamanız için şu tür birkaç bilgi de olacaktır. Sizin kendisine göndereceğiniz çalışmaların ücretleri eğer kişi gerçek bir medyum ise onun adına olan banka hesaplarına gönderiliyor olacaktır. Birçok dolandırıcı farklı isimlere ait hesaplara sizden ücreti göndermenizi isterler. Çünkü siz o dolandırıcıları şikâyet etmek istediğinizde kolaylıkla bu hesapları kapatarak işin içinden çıkabilmek için. Spiritüel İlimler ve Metafizik Uzmanı Medyum Umut Pak hizmet verdiği insanlara eğer dilerler ise alınan hizmetin faturasını kendisine ait olan şirket üzerinden keserek sizlere yollayabilir.

Ana sayfamızda Medyum Umut Pak’ın vergi levhasını görebilir, inceleyebilir ve vergi kimlik numarasını https://intvd.gib.gov.tr adresinden güncelliğini ve doğruluğunu sorgulayabilirsiniz. Sizlere vermiş olduğumuz tüm hizmetlerin arkasında duruyor ve hiçbir yere kaçmadığımızın göstergesi olarak Bakırköy Florya’da ki ofisimizin adresini de sizlerle paylaşıyoruz. Bu yazı dizimizi okuyup halen güvenmiyorsanız vergi levhamızı sorgulayıp, telefon numaramızdan bizlerle iletişime geçip ayrıca yine yetmediği taktirde sizleri ofisimize davet ediyoruz.

Yapılan işlemlerin ücretlerinin ödenmesinin ardından danışanlarımız eğer dilerler ilse bizlerden faturasını da talep edebilir.

Spiritüel İlimler ve Metafizik Uzmanı Medyum Umut Pak alanında Türkiye’de en çok kişiye hizmet veren ve müşteri memnuniyeti en yüksek olan Metafizik Uzmanı olduğundan dolayı adına hesaplar açılarak insanları dolandırmaya ve kandırmaya çalışan kendisinin güvenilirliğini kullanarak gelir elde etmeye çalışan sahtekarlara inanmamanızı dileriz.

Medyum Umut Pak Dolandırıcımı sorusunun sorulmasına sebep olan nedenlerden biri!

Medyum Umut Pak adına insanları dolandıranlar yüzünden bazı güvenilir blog sitelerinde bizlerin dolandırıcı olduğunu ve bir miktar paralarını aldıktan sonra bir daha telefonlarını yanıtlamadığımızı söyleyenler olmuştur. Buradan siz değerli okurlarımıza ve bizlerin adına açılmış olan hesaplardan dolandırılan insanlara söylemek istediğimiz birkaç şey bulunmaktadır;

Bu makalemizde sizlere paylaşacağımız iletişim numaraları haricine ulaşacağınız hiçbir irtibat numarası ve adresine inanıp itibar etmeyiniz ve ödeme yapmayınız! İrtibat numaralarımız;

+90 541 676 82 31

+90 850 480 12 35

www.umutpak.com

www.medyumutpak.com

www.tilsimhane.com

www.mistikoloji.com