Salih Memişoğlu Hayatını Kaybetti, Salih Memişoğlu Öldü

Spiritüel Danışman

Metafizik Uzmanı Medyum Umut Pak

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

İstanbul’da hayvanat bahçesinde silahlı saldırı: 2 ölü (Salih Memişoğlu da yaşamını kaybetti)

İstanbul Çekmeköy’deki hayvanat bahçesinde alacak verecek meselesi sebebiyle başlayan kavga çifte cinayetle sona erdi. 2 ferdin hayatını kaybettiği saldırıda, 1 şahıs de ağır yaralandı. Ölenlerden birinin, kamuoyunda kendisini ‘doğa ötesi uzmanı’ olarak tanıtan Salih Memişoğlu olduğu açıklandı.

İstanbul Çekmeköy’deki hayvanat bahçesindeki silahlı saldırıda 2 şahıs yaşamını kaybetti. Ölenlerden biri kamuoyunda kendisini ‘bioenerji ve metafizik uzmanı’ olarak tanıtan Salih Memişoğlu’ydu.

İddiaya gore aralarında alacak meselesi olan taraflar, Salih Memişoğlu’nun oğlu Burak Memişoğlu’nun yönetim kurulu başkanı olduğu Çekmeköy’deki hayvanat bahçesinde bir araya geldi. 2 yıl ilkin oluşturulan hayvanat bahçesini oldukça sayıda ünlü isim ziyaret etmişti.

Şüpheli Mustafa Öztürk, silahını çekip peş peşe ateşledi. Saldırgan Mustafa Öztürk, Salih Memişoğlu ve işletmeci Ömer Faruk Zengin’i tabancayla vurarak öldürdü, 1 kişi de ağır yaralandı.

Durumu ağır olan yaralı, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin arkasından ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Olay yerinde polis ekipleri emniyet önlemi aldı. Şüphelinin yakalanması için emek harcama başlatıldı.

İstanbul Çekmeköy’de çıkan silahlı dövüşte ilk belirlemelere bakılırsa 2 kişi yaşamını kaybetti. Çıkan silahlı kavga sonrası meşhur biyoenerji ve doğa ötesi uzmanı Salih Memişoğlu ve O.F.Z. Isimli yurttaş hayatını kaybederken, O.Ö. Isminde kişi ise yaralandı.

Olay, Çekmeköy’de bulunan bir hayvanat bahçesinde saat 13.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya gore alacak verecek sorunu yaşayan iki öbek arasında sözlü olarak süregelen tartışma silahlı kavgaya dönüştü. Meydana gelen silahlı dövüşte ilk belirlemelere nazaran, ünlü biyoenerji ve metafizik uzmanı Salih Memişoğlu ve O.F.Z. Isimli vatandaş yaşamını kaybederken, O.Ö. Adlı kişi ise yaralandı. Gerçekleşen feci vaka sonrası saldırgan M.Ö. Ise aracına binerek hızla olay yerinden uzaklaştı.

Bölgeye çok sayıda polis ve sağlık kadrosu sevk edilirken, takımlar mevzuyla ilgili tahkikat başlattı.

Salih Memişoğlu kimdir, neden öldü? Metafizik uzmanı Memişoğlu hayatını kaybetti

Metafizik uzamanı Salih Memişoğlu yaşamını yitirdi. Biyoenerji ve doğa ötesi alanında emek harcamalar yapan Memişoğlu’nun hayatını yitirmesi yakınlarını yasa boğdu. Peki, Salih Memişoğlu kimdir, neden öldü?

Çekmeköy’de olup biten silahlı çatışmada yaşamını kaybeden iki kişiden biri de doğa ötesi uzmanı Salih Memişoğlu oldu.

SALİH MEMİŞOĞLU KİMDİR, NEDEN ÖLDÜ?

Salih Memişoğlu 1967 Trabzon’da dünyaya geldi. Aslen Of’lu olan Salih Memişoğlu, dünya çapında bir biyoenerji ve metafizik uzmanıydı. Metafizik unsurlara bağlı olarak ortaya çıkan, ruhsal bozukluklar, bayılma, buhran benzer biçimde mevzularda aralarında meşhur isimlerinde olduğu kişilere hizmet veriyordu.

Biyoenerji ve metafizik alanda yurtiçi ve yurtdışında yapmış olduğu çalışmalarla dünya çapında ismini duyurmuştu. Metafizik unsurlarının da bilimin bir konusu olduğunu ve çözülemeyen pek fazlaca rahatsızlığın altında, yanlış teşhis ve doğa ötesi unsurların göz ardı edilmesi olduğunu savunmaktaydı. umut pak

Metazifik uzmanı Memişoğlu Çekmeköy’de çıkan silahlı çatışmada hayatını kaybetti. umut pak

OLAY NASIL OLDU?

Olay saat 13.30 sıralarında Çekmeköy Çatalmeşe Mahallesi 30 Ağustos Caddesi üstünde bulunan bir hayvanat bahçesinde meydana geldi. İddiaya gore arabasıyla hayvanat bahçesine gelen Mustafa Ö., içeride bulunan ve aralarında alacak verecek tartışması olduğu iddia edilen kamuoyunda kendisini ‘Metafizik Uzmanı’ olarak tanıtan Salih Memişoğlu ile Ömer Faruk Zengin ve O.Ö ile tartışmaya başladı. Çıkan dövüşte Mustafa Ö., Salih Memişoğlu, Ömer Faruk Zengin ile O.Ö’ye silahla ateş etti.. umut pak