Sarkaç & Pandül

İki kelime de Sarkaç(Pandül) eş anlamlıdır.  Enerjisel olarak bizlerin fark edemedeği bazı dünyevi frekansları anlayacağımız şekilde bize aktarılmasına yardımcı olan bir araçtır.
Sarkaçların çeşitleri ve kullanıldığı alanlar vardır. Örnek olarak jeologlar maden araştırmalarında sarkaçtan yararlanırlar. Sarkaçlar doğal taşlardan, metalden, pirinçten camdan ve tahtadan yapılırlar.

Sarkaç enerji çalışmaları, reiki gibi şifa çalışmalarında kullanılabilir.

SARKAÇLAR ÜSTÜMÜZDE TAŞINABİLİR Mİ?

Evet taşınabilir.

*Sürekli takılan bir kolye

* Doğal taşlardan perçinlenmiş bir kolye

ve benzeri yerlerde kullabilirsiniz.

HANGİ ALANDA KULLANILIR?

* Çakra kontrolü

* Vücuttaki hastalıkların yerini tespit etmede hastalığın nedenlerini bulmada

*  Yüksek benliğimizle bağlantı kurarak sorularımıza yanıt almada,bir mekandaki enerji dengesizliklerini tespit etme. Sarkacınızın yüksek benliğinizle irtibata geçip sorduğunuz soruların cevabını vermesi için öncelikle onu programlamalısınız. Yüksek benliğinizle irtibata geçmek için kullanacağınız sarkaçlar kuars kristali olursa daha sağlıklı olur

* Kaybolan bir eşyanın bulunması için kullanılabilir Evin içinde mi kayboldu diye sorulabilir. Evet diyor ise elimizde sarkaçla odaları dolaşabilir, dolaplara tutabilir, burada mı diye sorabiliriz.

* İnsan anatomisi gösteren bir resim alınarak o resmin üzerinde sarkaç çeşitli yerlere tutulmak suretiyle herhangi bir kişinin sağlık sorunu hakkında bilgiler almak üzere sorular sorulabilir.

* Herhangi bir gıda maddesinin veya herhangi bir rengin üzerine tutularak, bunun bizim için yararlı olup olmadığı sorulabilir.

* Bir insanın bizimle ilgili düşüncelerinin pozitif veya negatif mi olduğu yolunda sorular sorulabilir.

* Bir mülk alırken veya kiralarken onun olumlu veya olumsuz mu olduğu, orada huzur bulup bulamıyacağımız, oranın negatif ya da pozitif bir ortam mı olduğunu anlamak üzere sorular sorulabilir.

Dikkat edilmesi gereken hususlar;

*Sarkacımızı birinin kullandığı yolunda kuşkuya kapılır isek; sarkacı yeniden arıtmamız ve programlamamız gerekir.

*Sarkaca abuk subuk sorular sorarak kötü ve anlamsız konularla uğraşmamız doğru değildir.

*Aynı soruyu defalarca, değişik cümlelerle sormayıp, sarkaç gerekli ve anlamlı yerlerde kullanılmalıdır.

KİŞİYE ÖZEL SARKAÇ (PANDÜL) HAZIRLANIR VE EĞİTİMİ VERİLİR.