Astroloji

*”Astrolojinin değeri iki yönlüdür: Birincisi, ön bilgi bizi kaderimizle uzlaştırabilir ve ikincisi: yatkın olduğunuz tehlikeleri biliyorsanız, onlardan kaçınmak için daha donanımlısınız demektir.”

Claudius Ptolemy

Bir geminin kaptanı, geminin seyrini çizmek için bir pusula ve bir harita kullandığı gibi, doğum haritası ve gezegen hareketleri de hayattaki önemli olayları planlamaya yardımcı olur. umut pak

Astroloji, kişisel güçlü ve zayıf yanlarınızı ve profesyonel fırsatlarınızı tanımanıza yardımcı olur ve yaşamın farklı aşamalarında karar desteği sunar.

Astrolojinin faydaları çoktur . İyi planlanmış bir kariyer hareketi merdiveni daha hızlı ölçeklendirmenize yardımcı olabilir, uygun bir evlilik partneri ile uyumluluk analizi uyumlu evli güzel bir yaşamı sağlayabilir. Astroloji, hava durumu tahmininin günümüzde planlamamıza yardımcı olması gibi günümüz için hazırlanmamıza yardımcı olabilir. Şiddetli kar yağışı bekleniyorsa dikkatli sürün. Güneş parlıyorsa, günü plajda geçirin. Rüzgarın ne zaman arkanızda olduğunu bilmek, potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmanıza ve herhangi bir durumdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. umut pak

İş, finans, aile, arkadaşlar ve ortaklıklar hakkındaki soruları cevaplar, insan hayatındaki hangi konuların özel dikkat gerektirdiği, kişisel veya mesleki krizlerle en iyi nasıl başa çıkılacağı ve çok daha fazlası hakkında bilgi verir. umut pak

Amacım danışanlarıma ciddi bir şekilde astroloji sunmak, astrolojinin olanaklarından tam olarak yararlanmak, aynı zamanda yöntemin sınırlarını tanımak.

Benim için burç sahibinin gelişim fırsatları ön planda. Astroloji falcılık veya gelecekte için yorumlama değildir, sadece zaman enerjisinin şansını veya engellemelerini gösterir. Astroloji bir insanın olasılıklarını gösterir, ancak algılayıp algılamadığını göstermez.

Astrolojik Danışmanlık, müşterinin tüm olanaklarıyla doğru bir şekilde değerlendirmesine ve hedeflerine doğru zamanda ulaşmak için doğru adımları atmasına yardımcı olan bir ilimdir.

Astroljik Danışmanlık danışan burç kişisine şunları yapmalı ve yapmalıdır:

*Güçlü yönlerini gösterir.

*Zayıf yönleri güçlü yönlere dönüştürür.

*Hedefleri tanımlar.

*Gelişim yollarını gösterir.

*Yaşamın astrolojik ritimlerini açıklar.

*işinizi ve hayatınızı tanımak ve hedeflerinizi gerçekleştirmeyi sağlar.

*Ebeveynler için doğan çocuklarının doğasını daha iyi anlamalarını sağlar

* Korku ve tıkanıklıkları tanımlama ve çözmeyi sağlar. umut pak