Hakkımızda

Spiritüel Danışman Umut PAK

Umut Pak Kimdir?

Vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler ile o an ki yaşamınıza ve gelecekte yaşayacağınız hayatınıza doğru bir şekilde yön kazandırıyor, yalnızca 1 kez gelmiş olduğumuz bu dünyadaki tüm nefesinize değer katmaya çalışıyoruz.

HOŞGELDİNİZ

Danışmanlık & Rehberlik

İstanbul doğumlu olmakla beraber aslen Samsun Çarşambalıdır. Küçüklüğünde farkettiği psişik güçlerini ve nesiller boyunca aktarılan, aileden gelen ocak kültürüyle birleştirerek içsel yolculuğuna çok ufak yaşlarda başlamıştır. İstemsiz bir şekilde cisimleri hareket ettirerek bilmeden telekinezi uyguladığını farketmiş bunun sonucunda ilk olarak şifaya yönelmiş, Bioenerji ile tanışmıştır. Lise sonuncu sınıftayken profesyonel anlamda bilimsel araştırma, kişisel gelişim, teorik ve pratik uygulamalarla kendi bilgisinin üzerine yeni şeyler katmıştır. 
Lisans olarak Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunudur. 
2013’te İstanbul Taksimde fal cafe açarak tarot ve kahve falı üzerine yoğunlaşmış, işletmeciğini yapmıştır.
Aynı zamanda 2014 yılında İstanbul da ”Alfa Sağlıklı Yaşam Merkezi” isimli kurumda Bioenerji uzmanı olarak görev yapmıştır.
 
2015 yılında Ankara ve İstanbul başta olmak üzere çeşitli akademilerde Bioenerji, Reiki, Astroloji ve Parapsikoloji eğitmenliği yapmıştır. 2016’da seyahat için Bakü’ye gittiği sırada orada da aldığı eğitimler ile de spritüel alanda çok daha farklı düzeye ulaşmıştır. 
 
Birtakım siyasi partilerin ilçe başkalarına 2 yıl kadar danışmanlık yapmıştır. Siyaseti sevmediğinden dolayı devam etmemiştir.
Çalışma sistemi sadece Türkiye’de ki sistemlere bağlı kalmaz, Güney Amerika, Hindistan, Güney Afrika ve İskandinav coğrafyalarında ki sistemlere benzer çalışmalar yürütmektedir. Bu durumdan kaynaklı bir çok duayen kendisini diğerlerinden farklı görmüş övgülere tutmuşlardır. Aynı zamanda Bülent Kısa’nın Tragna Ekolünün de mirasçılarındandır. 
 
Uzun zaman boyunca İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Profesörlerle ikili ilişkiler kurmuş, şizofreni teşhisi koyulan ve çözümü bulunamayan rahatsızlıklara metafiziksel yollardan çözüm bulmuştur. 
 
Bugüne kadar 1500’ün üzerinde birebir seans gerçekleştirmiştir.
Son 8 yıldır danışanlarına profesyonel anlamda gerek yüz yüze gerekse uzakta olanlara telefon & skype üzerinden hizmet vermektedir. 
 
MİSTİK YAŞAMIM
Ruhsal yolculuğumun farkındalığını Ondörtlü yaşlarımda tasavvufla kazandım. Çocukluğumdan beri, kendimi bu dünyaya hep yabancı hissettim. Burada ne arıyorum sorusu, kendimi bulma arayışıma dönüştü. Tasavvufla birlikte ,Budizm, Şamanizm, Osho felsefesi, Melek Enerjileri, Kuantum, Musevilik, Hristiyanlık gibi tüm sistemleri araştırdım. Dinler ve inanç sistemleri, kendi hakikatime ulaşma aşkımda, bana çok ışık tuttu. Öz’ümüzle bağlantımızı kurmak, kurdum demekle olmuyor. Bunun için önce zihin ve kalp kapısını açmak gerek. Bir insan, zihinsel farkındalığına ulaşmadıkça ve kalben inanmadıkça maalesef belli bir yere kadar ilerleyebilir. Bunları yapamayanlar için maalesef aydınlanma mümkün değil.
 
   Profesyonel danışmanlık anlayışım doğrultusunda sizlerle daha etkili iletişim sağlayabilmek için sosyal medyanın yanı sıra bilgilendirme amaçlı oluşturduğumuz web sitemiz üzerinden de irtibat kurabileceğiz. Amacımız arzuladığınız hayatı yaşamanız için içinizdeki şifayı bulmaktır. Dolayısıyla bu alandaki bilgi eksikliğini gidermek ve bu doğrultuda ihtiyaca yönelik şifa uygulamaları için gerekli adımları atmaktır. Sitemizde şifa sistemlerimizin faydaları, seminerlerimiz ve danışmanlarımız hakkında rahatlıkla bilgi bulabilecek ve istediğiniz seans için iletişime geçerek talep edebileceksiniz.
 
İnancın olduğu yerde umutlar çiçek açar.
Tekamül yolculuğum, zamanı geldiğinde atalarımdan akan ve doğuştan varolan psişik güçlerimi açığa çıkararak bu yolculukta özümdeki kişi olmam için beni hazırlayıp önümü aydınlattı.
Sadece bir soru ile aralanan kapılar ve mucizeler silsilesi içimdeki aşkı açığa çıkararak, sevgisizliğin içinde sevgi olmamı sağladı.
Şükürler olsun yolumu aydınlatıp sevginin ışığı olmamı nasip eden Rabbime…

Geniş Müşteri Portföyü

Geniş müşteri referanslarımız ile kazandığımız haklı güveni inceleyerek sizler de bizlere katılma konusunda kararınızı verebilirsiniz.

Huzurlu Yaşam

Huzurlu bir yaşamın kapılarını sizlere aralamış bulunmaktayız, hayatın üzerimize yüklemiş olduğu ağır koşullardan kurtulmak önce sizin kararınız, sonra bizim tecrübemiz ile gerçekleşecektir.

100% Deneyimli Hizmet

Yılların verdiği tecrübe ve engin bilgi birikimi ile alacak olduğunuz hizmetlerinizi sizlere en kaliteli şekilde sunacak olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Referanslarımız

Mutlu Müşteri Tablomuz

Dilerseniz referanslarımız ile iletişim kurabilir, bizleri birde onlardan dinleyebilirsiniz.

Demet Özdemir

Umut Bey den bioenerji hizmeti aldım ve bir çok faydasını gördüm, kendisine teşekkür ederim.

Berkcan Güneri

Onu Tanıdığım Günden Bu Yana Bana Yol Göstermiştir ve Birçok Sorunum ile Alakadar Olmuştur.

Tuğba Şendul

Uzun zamandır Reiki derslerini alabilecek birini arıyordum, Umut Bey bu işin uzmanı, 1 ve 2. seviye Reiki Master eğitimi aldım. Kendisine sonsuz teşekkürlerişmi sunarım.

İLETİŞİM

hemen iletişime geçebilirsiniz

İNCELE