Dil Bağlama Büyüsü

Geçmişten beridir ülkemizde ve dünya da yüzlerce farklı büyü yapılıyor. Bu büyüler genel anlamda çoğunlukla benzer gaye ile yapılmaktadır. Bu büyülerden biriside Dil bağlama büyüsü ismiyle bilinir. Bu büyü de karşı tarafın size kötü söz söylemesini engeller ve arkanızdan da dedikodu yapılmasının önüne geçer. Süresi 3-5 gündür hemen tesir eder genellikle kilit ve ipe düğüm atarak yapılır. Bazen bıçakla da yapılabilir bazense köpeğe yedirilerek yapılabilir. Uzman ve deneyimli kişilerden destek aldıktan sonra sonucunuzun olumlu olması garantidir. Bu işlemi yaptıranın kesinlikle haklı olması gerekmektedir aksi taktir de size ters dönecektir.

 

Dil bağlama büyüsü yapılmasında ki amaçları

* Eşinden kötü sözler işiten kişiler yaptırabilir bu sayede eşler birbiriyle tartışmaz ve birbirlerine kötü sözler söylemezler.
* Çalışılan iş yerinde ki patronun, üst mevkili müdürün veya mesai arkadaşının laf sokması, kötü sözü ve tacizinden korunmak amaçlı yapılabilir bu netice de kötü söz de bulunamazlar.
*Evliler de kaynana, görümce ve kayınpeder gibi akrabaların kötü sözlerinden esirgenmek amaçlı yapılır.
*Arkadan konuşulan kötü söz, gıybet ve dedikodunun önlenmesi amaçlı yapılır.
* Kendisine zarar verecek düşmanın zararını engellemek amaçlı yapılır.
* Komutanı veya üst rütbeli tarafından gazaba uğramamak amacıyla yapılır.
*Anne babaya asi olan çocuk için.
*Laf dinlemeyen kimseler için
*İkna etmek, her şeye evet dedirtmek için.

Sonuç Olarak

Dediğimiz gibi bu büyünün kişinin dilini bağladıktan sonra kişinin kötü söz söyleyememesi dilinin tutulması veya o an içinden söyleyip diline vuramaması sonucu büyü gerçekleşmiş olur.
Bu büyü en çok yıldızı düşük olanlara tesir eder. En geç 2 hafta içinde tesir etmeyen büyü başarısızlıkla sonuçlanmış bir büyüdür. Bu çalışma büyü, dua ve enerji çalışmaları olarak 3’e ayırılır en çok bilineni de büyü şeklinde yapılanıdır. Bu yöntemin haksız yere yapılması yapan ve yaptırana olumsuz sonuçlar doğurtabilir. En ünlü olanı kilidi kilitleyip mezara gömme büyüsüdür. Özellikle bu büyüyü yaptıran kişilerin pür inançlı olması gerekmektedir ve doğru uygulamalar yapabilen işinin ehli bir uzmandan yardım alması gerekmektedir.

İLETİŞİM