Umut Pak, Spiritüel ve Astrolojik Danışman olarak, danışmanlık hizmetlerini kişisel danışmanlık (yüz yüze) , online danışmanlık, kurumsal alanda proje geliştirme danışmanlığı olarak üç başlıkta yer vermektedir.

1- BİREYSEL DANIŞMANLIK İÇİN GEREKLİ BİLGİLER

– Adınız soyadınız ve doğum tarihiniz (gün/ay/yıl)

– Doğum saatiniz ( Bilinmesi şart değildir ama bakımı daha da kolaylaştırır.)

– Doğum yeriniz

2- ONLİNE DANIŞMANLIK

Şehir dışında/yurtdışında bulunuyorsanız yüz yüze görüşmeye gelme şansınız yoksa veya yüz yüze görüşme randevuları doluysa beklemek istemiyorsanız online danışmanlık yardımıyla da kişisel danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.

3- KURUMSAL ALANDA PROJE GELİŞTİRME DANIŞMANLIĞI

Umut Pak, kendisine gelen kurumların hizmet durumunu, çalışanların morallerini arttırıcı metotlar ve davranışlara ilişkin değerlendirmelerde bulunur. Bu değerlendirmelerin sonucunda danışman şirketlerle paylaşarak kurumsal  astroloji hizmeti vermektedir.

Bu danışmanlık için gerekli olan bilgiler kurulan şirketin ilk kurulduğu tarih gün/ay/yıl şeklinde incelenerek bakım yapılmalıdır.

DOĞUM HARİTASI DANIŞMANLIĞI ÜCRETLERİ VE  ÇEŞİTLERİ

-Soru Danışmanlığı:

Belirli bir konudaki sorularınızın cevabını bulmak ve çözümlere ulaşmak için alacağınız hızlı danışmanlıktır. Bu danışmanlıkta üzerinde durduğunuz konularla ilgili doğum haritanıza ve zaman döngülerine bakılabilir.

Danışanın 2 soru sorma hakkı bulunmaktadır.

Danışmanlık süresi 15-20 dakikadır.

Bu danışmanlığın ücreti 100 tl’dir.

-Doğum haritası düzeltme için ulaşılan danışmanlık ( Rektifikasyon  )

Doğum haritanızın doğru analiz edilip yorumlanabilmesi için öncelikle doğduğunuz saatin doğru bilinmesi gerekir. Eğer doğum saatinizi bilmiyorsanız ve vereceğiniz doğum saati aralığınız 3 saat civarıysa bu konuda çalışma yapılabilir.

Doğum haritanızın doğru analiz edilmesi için ilk öncelik doğum saatinin bilinmesidir. Fakat bu saat bilinmiyorsa vereceğiniz doğum saati aralığınız 3-4 saat aralıklıysa bu konuda araştırma yapılabilir.

Vermiş olduğunuz doğum tarihiniz aracılığıyla haritanız üzerinde derin çalışmalar yapılarak sonuca varılır. Çalışma sonrasında bulunan astrolojik haritanız sizlere mail ile gönderilir.
İstek üzerine konuyla alakalı telefon üzerinden 15 dakikalık bir görüşme de gerçekleştirilir.

Bu  Çalışma İçin Gereken Veriler:

Hayatınızda yaşamış olduğunuz evlilik, boşanma, kaza, işe başlama gibi önemli yeri olan tarihlerdir.

Rektifikasyon çalışmasının hizmet ücreti normal danışmanlıkla beraber 250 TL’dir.

– Bireysel Doğum Haritası Analizi

Çok kapsamlı bir analiz olmakla beraber hayatınız da gerçekleşen iş, ortalıklık, finans, kariyer, aşk ve sağlık gibi konular incelenir.

Danışmanlık süresi 1 saattir.

Bu danışmanlığın ücreti 280 tl’dir.

– Hayatınızda 1 Yıllık Astrolojik Analiz ve Öngörüler

Önünüzdeki süreçte doğum haritanıza göre zamanın nasıl bir işleyişi olacağı ve yapacağınız projeler açısından değerlendirmeler yapılır. Belirli işler için uygun zamanlar hakkında bilgi verilir. Hangi dönem nasıl durumlar olabileceği ay ay incelenir.

Önünüzdeki 1 yılın doğum haritası çıkartılarak yapacağınız işler ve yaşayacağınız durumların önceden ön görülerek sizlere bildirilmesidir.

Danışmanlık süresi 1 saattir, ücreti 250 TL’dir.

-Çocuk Analizi

Çocuğunuzla ilgili merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabilirsiniz. Karakteri, yetenekleri, güçlendirmesi gereken tarafları, meslek seçimi vb. gibi.

Çocuğunuzla alakalı merak ettiğiniz tüm sorular cevap bulabilirsiniz. Gelecekteki karakteri, meslek seçimi, yetenekleri, seçimleri vs.

Bu danışmanlığın süresi 1 saatir.

Ücreti 200 TL’dir.

-Ortaklıklar, Uyum Ve İlişki Analizi

İkili ilişkiler içerisinde bulunan kişiler üzerinde yapılan analizdir. Sevgililer, çiftler, ortak iş yapanlar bu konuyla ilgili soru ve yapılan ön görülerle yapılan kapsamlı bir teknik çalışmadır.

Danışmanlık süresi 1-2 saattir.

Bu danışmanlık 400tl’dir.

– Aylık Danışmanlık

Aylık olarak iş, aşk, finansal konularınızla ilgili detaylı analiz yapılarak bu hizmet verilmektedir. Genel analiz olarak geçer ve her ay kişiye özel koçluk yapılır.

Danışmanlık ister aylık ister haftalık 1 saat sürmektedir.

Bu hizmetin ücreti 300 TL’dir. Detaylı bilgi telefonda verilecektir.

Danışmanlık için randevu talep etme

Danışmanlık randevusu almak için Danışmanlık İletişim Formunu doldurup gönderebilir ya da telefon veya e-mail ile bilgi alabilirsiniz.

Danışmanlık randevusu için telefon üzerinden arayarak bilgi alabilirsiniz. İsterseniz mail yoluyla da bilgi alabilirsiniz fakat telefon kadar erken dönülmeyecektir.

Tel: +90 541 676 82 31

E-Posta: info@umutpak.com

Danışmanlık almaktan vazgeçme olduğu taktirde tarafımızca ön çalışmalara başlanılmış ise ücretin yarısı iade edilmektedir.